Готуємо фахівців нового ґатунку

15 березня 2017

На кафедрі технічної механіки і пакувальної техніки відбулося відкрите лекційне потокове заняття «Розроблення та проектування мехатронних систем з програмованими логічними контролерами (ПЛК) на основі функцій алгебри логіки» доцента, к.т.н. Людмили Кривопляс-Володіної з дисципліни «Мехатроніка».

Студенти розглядали структурні схеми основних приводів мехатронних систем, ознайомились із синтезом циклів роботи ПЛК у технологічному обладнанні, вивчили основні аксіоми алгебри логіки. Ознайомлення з основними логічними функціями дозволяє студентам при виконанні лабораторних робіт із дисципліни «Мехатроніка» використовувати методику синтезу функцій алгебри логіки в ПЛК модулях у ПП FluidSim і ПП STEP-7 v.5.5.

У ході лекції застосований метод проектного навчання, пов’язаний із програмами підготовки нових магістрів нашого вишу, що допомагає студентам оволодіти необхідними знаннями, навичками і компетенцією для безпосередньої роботи на практиці з мехатронними системами. Цей метод є одним із інструментів залучення студентів до наукової й інноваційної діяльності.