Гостини по-свалявськи

15 травня 2017

12 травня  в Свалявському технічному коледжі НУХТ відбувся День відкритих дверей, на який завітали випускники дев’ятих класів із Воловецького, Мукачівського, Ужгородського, Перечинського, Іршавського, Міжгірського та інших районів Закарпатської області.

Школярі мали змогу познайомитися з виставкою досягнень коледжу в різних галузях та поспілкуватися з представниками відповідних циклових комісій. Творчий підхід до виставки дав змогу майбутнім абітурієнтам переконатися, що навчальний заклад дійсно заслуговує уваги і в ньому варто навчатися та розвиватися як особистість. Також була можливість ознайомитися з аудиторіями та лабораторіями коледжу, чудовим читальним залом, спортзалом, актовою залою та комп’ютерними класами.

Після цього гості були запрошені до актової зали, де на них чекала святкова програма. Зі словами привітання виступив директор коледжу, кандидат технічних наук Василь Йовбак, який, зокрема акцентував увагу на високій якості підготовки у навчальному закладі, його міжнародній співпраці та активній діяльності не лише на теренах Закарпаття, але і всієї України.

Творча молодь підготувала для гостей яскраву концертну програму, у ході якої креативно презентувала спеціальності, за якими навчається.

Щира зацікавленість, з якою учасники Дня відкритих дверей сприймали інформацію, велика кількість запитань від них, дають підстави сподіватися, що вже зовсім скоро вони стануть новим гідним поповненням славної коледжівської родини.