Горизонти багатомовності

6 жовтня 2017

​2017 рік оголошений роком євроінтеграції, роком сучасних ідей та сміливих рішень. Володіння іноземними мовами є обов’язковою та невід’ємною частиною цього процесу. Активно підтримуючи ідею багатомовності та долучаючись до програми святкування європейського дня мов в Україні, у Кам’янець-Подільському коледжі харчової промисловості НУХТ відбувся єврофестиваль «Мови без кордонів».

Єврофестиваль спрямований на мотивацію студентської молоді до вивчення різних мов, які допоможуть не тільки розширити свої горизонти і вільно спілкуватися з носіями мов, а й відкрити шлях до нових перспектив і пізнання культур.

Студенти коледжу майстерно виконали різні музичні композиції. Зі сцени звучали англійська, французька, іспанська, молдовська, сербська, італійська, румунська мови. Також глядачі у залі мали змогу насолодитись танцювальними номерами у стилі хіп-хоп, контемп, вальс, латина.

І, звичайно, фінал фестивалю – український хіт – «Тобі, Україно, тобі!».

Захід залишив безліч позитивних вражень та емоцій.