HoReCa Show Lviv

7 листопада 2017

​Студенти кафедри маркетингу відвідали найбільший на теренах України фестиваль гостинності та готельно-ресторанного бізнесу – HoReCa Show Lviv, що поєднав на одному майданчику Chef`sUA Awards, бар-шоу, лекторій від досвідчених готельєрів і рестораторів, конкурси, ярмарок фермерських продуктів. Майбутні маркетологи скористалися нагодою відвідати дискусії, круглі столи, майстер-класи з актуальних проблем маркетингу індустрії, а також продегустувати продукцію вітчизняних підприємств харчової промисловості.

Окрім кулінарних змагань на фестивалі студенти відвідали школу food-журналістики, де своєю майстерністю ділилися журналісти, блогери, експерти з ресторанних комунікацій, спеціалісти з фуд-фотографії і фуд-відео.

Нові знання та цікавий досвід отримали наші студенти-маркетологи, особливо ті, які планують реалізувати себе професійно в готельно-ресторанному бізнесі. Приємні враження, позитивні емоції та знайомства залишаться зі студентами, і надихатимуть на професійний розвиток.