Гідні результати

20 квітня 2017

Студенти ІІІ курсу факультету інженерної механіки та пакувальної техніки взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади 2016-2017 н. р. серед студентів вищих навчальних закладів освіти України ІІІ-ІV рівнів акредитації із професійно-орієнтованої дисципліни «Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання», яка відбулася на базі Миколаївського національного аграрного університету. В олімпіаді брали участь представники 16 вишів України.

Наші студенти гідно представили наш університет і показали високий рівень підготовки. За підсумком Іван Лихван виборов третє місце і нагороджений Дипломом ІІІ ступеня, Андрій Бондарчук відзначений грамотою за високий рівень теоретичних знань, а Максим Зубенко – за високий рівень теоретичних знань під час тестування на ПЕОМ. Також грамотою за активну участь у проведенні Олімпіади нагороджений доцент кафедри машинобудування, стандартизації та сертифікації обладнання Сергій Кадомський.

Під час перебування у Миколаївському національному аграрному університеті студенти і викладачі познайомились із устаткуванням навчальних лабораторій та особливостями навчального процесу, програмою підготовки студентів. Крім турів олімпіади в університеті була організована культурна програма: поїздки до Миколаївського краєзнавчого музею, Миколаївського суднобудівного музею, екскурсії історичною частиною міста та набережною.

Вітаємо наших студентів із високими результатами!