«Гаряча» пора

4 липня 2017

​Вступна компанія – найскладніша і найвідповідальніша пора для будь-якого навчального закладу, тож нині спекотно не тільки надворі, а й у приймальній комісії нашого університету. Адже 29 червня розпочалася реєстрація електронних кабінетів вступників. За інформацією ДП «Інфоресурс» станом на 9 годину ранку 3 липня були успішно зареєстровані 39 050 електронних кабінетів. Уже з 12 липня через ці кабінети буде відкрито подання електронних заяв на вступ до вишів. Наразі в нашому університеті працює консультативний центр, співробітники якого надають роз’яснення та консультації вступникам, у яких виникли проблеми з реєстрацією електронних кабінетів, а також створені робочі місця для подання заяв у електронному вигляді.

Відповідальний секретар приймальної комісії Вадим Серпученко зазначає, що створювати кабінети абітурієнти зможуть до 18.00 25 липня.

У МОН запевняють, що труднощі з реєстрацією електронних кабінетів можуть виникати лише у вступників, які мають помилки в персональних даних у сертифікатах ЗНО чи атестатах. Наприклад, коли не співпадають прізвище, ім’я чи по-батькові в паспорті та тій інформації, яка подавалася під час реєстрації на ЗНО. У такому разі вступнику необхідно звернутися за техпідтримкою до ДП «Інфоресурс» за телефоном (044) 239-86-18  або електронною поштою ez@inforesurs.gov.ua

Для вступників створена покрокова інструкція з реєстрації електронних кабінетів,  а також інструкція, як зменшити розмір зображення для підвантаження фото та сканів документів.

Нагадуємо, що з 29 червня до 28 серпня МОН організувало роботу «гарячих телефонних ліній» щодо вступної кампанії 2017. За цими номерами можна отримати консультації стосовно вступу до вишів, повідомити про факти порушення законодавства про вищу освіту тощо.

Цього року для вступників, які отримали повну загальну середню освіту, кінцевий термін подання документів – для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів – 20 липня (до18.00); для осіб, які вступають тільки на основі сертифікатів ЗНО – 26 липня (до 18.00). Для осіб, що вступають на основі ОКР «Молодший спеціаліст» за денною формою навчання – 24 липня (до 18.00).

Творчі конкурси проводитимуться з 17 до 26 липня включно, вступні іспити – з 21 до 26 липня включно, співбесіди – з 21 до 23 липня включно. Фахові вступні випробування для осіб, що вступають на основі ОКР «Молодший спеціаліст» за денною формою навчання – з 25 липня до 31 липня.

Рейтингові списки із зазначенням рекомендованих на державне замовлення будуть оприлюднені не пізніше 12.00 1 серпня. Зарахування на бюджет – не пізніше 12.00 7 серпня, зарахування на контракт – до 30 вересня

Тому вступникам необхідно бути дуже уважними, щоб вчасно подати документи, слідкувати за новинами з приймальної комісії.

Бажаємо успіху нашим вступникам! Нагадуємо, що детальна інформація про вступ розміщена на вкладці «Вступнику» нашого сайту.