Гарно себе зарекомендувати

8 лютого 2016

Кафедра туристичного та готельного бізнесу організувала проходження зимової практики студентам ІІІ курсу у найкращих готелях Києва: «Президент-готель», «Україна», «Дніпро», «Київ», «ibis Kiev City Center», «11 Mirrors Design Hotel» та окремих готельних підприємствах за межами столиці.

Студентки Олена Цишек і Софія Срібна спробували свої сили у тризірковому готелі «ibis Kiev City Center», що належить до всесвітньовідомої мережі французьких готелів Accor («Аккор»). Група «Аккор» має 40-річний досвід роботи і нараховує понад чотири тисячі готелів у 100 країнах світу.

Практикантам запропонували пройти практику у відділі бронювання та продажу, що займається організацією конференцій, зустрічей, відповідальний за імідж готелю на ринку. Студентки детально познайомилися з системою центрального бронювання «Оpera» і набули навичок агентів із бронювання. У їх обов’язки входило бронювати в системі гостей, відповідати на листи та дзвінки, слідкувати за номерним фондом готелю, організовувати та проводити конференції, а головне вміти відповідати на всі запитання гостя та виконувати всі його бажання.

Студентки Вероніка Бондар, Олена Кікар, Аліна Мельник і Катерина Ямпольська проходили практику в дизайн-готелі «11 Mirrors Design Hotel» - п’ятизірковому готелі у центрі міста.

Під час практики студентки познайомилися з трьома відділами готелю: ресторан, reception (рецепція) та housekeeping (господарське забезпечення і обслуговування). На початку практики студенток розподілили між відділами, розробили для них індивідуальний графік і прикріпили за ними наставників, які навчали їх і контролювали роботу.

Усім студенткам було легко освоїтися на новому робочому місці завдяки підтримці дружнього колективу готелю. До гостей дівчата були ввічливі, уважні та доброзичливі, чим заслужили схвалення своїх наставників.

Найкращим студентам за результатами проходження практики пропонують майбутнє працевлаштування.

Фотоальбом...