Функціональний проект

19 червня 2017

Нещодавно відбувся фінал Міжнародної студентської олімпіади в сфері інформаційних технологій «IT-Universe», яка позиціонується як соціально значимий проект, спрямований на вдосконалення професійної майстерності, популяризацію інформаційних технологій і способів їх ефективного застосування, поліпшення процесів використання ІТ суспільством. Ключовим аспектом діяльності є спільна робота бізнесу, освіти і соціально-активних ІТ-спільнот над завданням підвищення якості системи підготовки молодих ІТ-фахівців, а також підтримка активної і талановитої молоді.

В олімпіаді «IT-Universe»-2017 взяв участь студент 4 курсу Вінницького коледжу нашого університету Максим Урсан (спеціальність «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж») і вийшов до фіналу в конкурсі «Роботи з нами, роботи навколо нас».

У фіналі Максим виборов 2 місце, представивши проект «Розумний кабінет фізики» (керівник проекту – викладач спецдисциплін Руслан Тичук). Кабінет фізики, який функціонує у коледжі як освітнє середовище, оснащений датчиками, індикаторами, пристроями, якими керує контролер Arduino UNO та WiFi модуль ESP8266-12E (сервер). У якості сенсорів температури і атмосферного тиску використані BME280 та DHT11 для температури і вологості в повітрі. Вся інформація з сенсорів відображається на LCD дисплеї та на web-сторінці. Управління кабінетом відбувається з web-сторінки за допомогою пульта дистанційного управління та з ПК за допомогою розробленого програмного забезпечення. Розробка дозволяє проводити деякі фізичні демонстрації, безпосередньо використовуючи обладнання кабінету на набори модулів і датчиків.

Максим отримав диплом переможця, а ще – цінні подарунки: безпровідну охоронну систему безпеки для дому Broadlink-S1C і сертифікат на навчання в MAIN ACADEMY (MAIN ACADEMY – перша в Україні комплексна система підготовки сертифікованих фахівців для IT-компаній, в основі навчальних програм якої лежить модель IT-компетенцій, розроблена на базі Європейської (e-CF).

Вітаємо переможця!