Формування знань та умінь

2 листопада 2017

На кафедрі готельно-ресторанної справи відбулася відкрита лекція «Організація приміщень житлової групи», яку прочитала к.т.н., доцент Оксана Арпуль з навчальної дисципліни «Організація готельного господарства» для студентів другого курсу спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа».

Метою лекції було формування знань та умінь студентів щодо організації житлової групи приміщень, розкриття уявлення про специфіку номерного фонду як окремого приміщення для тимчасового розміщення.

Під час лекції були висвітлені питання щодо характеристики номерів підприємств готельного господарства, функціональної особливості та організації приміщень поповерхового обслуговування.

Лектор у повній мірі розкрила понятійно-термінологічний апарат теми, зміст основних приміщень функціонального призначення житлової групи, висвітлила способи організації номерного фонду готельного підприємства, надала характеристику механізму роботи поповерхового обслуговування.

Лекція супроводжувалась презентацією, оформлена схемами, таблицями, діаграмами, фотографіями. Лекція досягла своєї мети, був зв'язок зі студентами з обговоренням матеріалу, що викладався на попередніх лекціях. Наприкінці лекції матеріал був закріплений самоперевіркою студентів.