Формула успіху

11 січня 2017

5 січня 2017 року в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму НУХТ відбулося просвітницьке заняття з елементами тренінгу для педагогів «Психологічна готовність педагога до співпраці з обдарованими студентами», яке провела завідувач Івано-Франківського регіонального центру Інституту обдарованої дитини НАПН України Оксана Микитин.

Мета навчального тренінгу – підвищити психологічну компетентність педагогів із питань виявлення рівня розвитку обдарованого студента та його потенційних можливостей, допомогти молодій людині усвідомити себе, створити умови мобілізації особистісних ресурсів – допомогти «створити себе».

На завершальному етапі заняття  викладачі та майстри виробничого навчання вивели «формулу успіху» по роботі з талановитими студентами, а тренер, яка проводила навчання, надала поради та рекомендації щодо роботи з обдарованою молоддю.