Формуємо контингент вступників

3 квітня 2018

​2 квітня 2018 року старший викладач кафедри іноземних мов професійного спрямування Людмила Юрчук відвідала спеціалізовану школу «Сузір’я» з поглибленим вивченням іноземних мов та інформатики в м. Вишгороді Київської області.

Директорка школи Тетяна Волотовська гостинно зустріла нашого фахівця і запросила на зустріч із педагогічним колективом. Наш викладач продемонструвала ознайомлювальну профорієнтаційну презентацію про Національний університет харчових технологій, про його інститути і факультети, спеціальності та спеціалізації, підготовку з яких здійснює університет. Наголосила, що НУХТ є одним із провідних вишів країни у галузі технологій харчового виробництва, біотехнологій, інформаційних технологій та туристичного бізнесу, а також механічного та енергетичного інжинірингу тощо.

Учителі та директор школи особисто зацікавились інформацією і виступили з пропозицією про укладення договору про співпрацю з університетом з метою цільової підготовки учнівської молоді до вступу і навчання в університеті, організації та проведення системи спільних заходів, спрямованих на здійснення професійної орієнтації старшокласників.

Маємо надію на подальшу плідну співпрацю із школою «Сузір’я»!

    СТРІЧКА НОВИН