Формат майбутнього

17 березня 2017

16 березня 2017 року відбувся Ярмарок професій в Міськрайонному центрі зайнятості міста Обухів, на якому наш університет представили фахівці Центру доуніверситетської освіти для громадян України та іноземних держав й уже традиційно продемонстрували ефективний шлях співпраці із учнівською молоддю у контексті вибору нею майбутньої професії.

Учні випускних 9 та 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста зібралися у актовій залі НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей № 3» Обухівської міської ради, щоб отримати інформацію про вищі навчальні заклади м. Києва.

Методист Центру доуніверситетської освіти Маргарита Панасевич ознайомила школярів із переліком спеціальностей, правилами прийому до НУХТ, його матеріально-технічною базою, висококваліфікованим викладацьким складом, різними формами, вартістю та перевагами навчання і можливостями подальшого вдалого працевлаштування, програмами подвійних дипломів і міжнародної академічної мобільності, можливістю отримання другої вищої освіти, умовами навчання на перспективних англомовних проектах, можливостями стажування за кордоном, переліком предметів ЗНО, а також різноманітними формами підготовки до здачі ЗНО та вступу до університету (у т.ч. і дистанційною), й наприкінці запросила на День відкритих дверей університету, що відбудеться 25 березня.

Учасники Ярмарку залишись задоволеними тим, з якою увагою майбутні вступники прослухали запропоновану інформацію.

Після закінчення заходу фахівець поспілкувалася з директором ліцею, на базі якого він відбувався, й запропонувала започаткування співпраці з нашим університетом, зокрема, відкриття профорієнтованого класу з профільного предмету – математики або хімії.