Фінішна пряма

13 червня 2018

На кафедрі біотехнології продуктів бродіння і виноробства розпочалися захисти дипломних проектів на здобуття  освітнього рівня бакалавр. На захист були представлені 10 дипломних проектів.

Студенти-випускники, відповідно до майбутньої кваліфікації, яку отримували за напрямом підготовки «Харчові технології та інженерія», представили на публічний захист набуті теоретичні знання, продемонстрували вміння використовувати їх у практичній діяльності при вирішенні конкретних фахових завдань.

Всі доповідачі чітко і лаконічно представили результати своєї дипломної роботи, впевнено і аргументовано відповідали на питання.

Теми дипломних проектів присвячені реконструкції та удосконаленню основних цехів і відділень пивоварного, солодового, а також переобладнанню виноробних підприємств галузі.

Цікавими були проекти зі впровадження технології  безглютенового пива Оксани Харьковської, використання рас пивоварних дріжджів низового та верхового бродіння одночасно, що суттєво вплине на якість і стійкість готового напою Анастасії Пшеничної, удосконалення  технології виробництва концентрату квасного сусла  Євгенія Іванова  .

Серед самих сміливих студентів, що вправно фінішували сьогодні – Анастасія Пшенична – відмінниця, яка виправдала прагнення отримати диплом із відзнакою . Комісія рекомендувала Анастасію до вступу в магістратуру.

До складу ЕК увійшли: завідувач кафедри Анатолій Куц (голова), професори Віталій Прибильський та Валентина Кошова, доцент Роман Мукоїд і секретар Людмила Бондаренко.

Всі присутні відзначили, що захисти відбулися на високому рівні і як підтвердження всі студенти отримали відмінні оцінки, вищі за 90 балів.

Бажаємо бакалаврам успішного вступу до магістратури! А всім студентам, хто захищатиметься у наступні дні, зичимо успіхів!