Феєрверк заходів

10 квітня 2018

2-6 квітня 2018 року в Полтавському коледжі харчових технологій НУХТ відбувся тиждень фахової комісії спецдисциплін зі спеціальності «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж».

2 квітня в спортивній залі коледжу відбулися змагання з волейболу, перемогу в яких здобула команда групи 31-К, 2 місце посіла команда групи 41-К, 3 місце - команда групи 21-К. Усі призери були нагороджені солодкими призами.

3 квітня до коледжу завітали майстри виготовлення писанок. Вони провели майстер-клас для студентів групи 11-К з техніки розпису яєць. Також до заходу долучилися викладачі циклової комісії «Обслуговування ком’ютерних систем і мереж» Людмила Хименко, Оксана Бортнік і Павло Гак. Це був перший досвід студентів у писанкарстві. Всі учасники залишилися задоволеними від проведеного заходу.

Цього ж дня під керівництвом викладачів Людмили Хименко та Павла Гака  був проведений турнір «Швидкі шашки». Змагання проводилися на трьох ігрових дошках. Кожна партія тривала 10 хвилин.

Після проведених семи турів визначився переможець змагань. Ним став студент групи 21-К Валентин Аксюк. У підсумку він набрав 6 очок із 6 можливих.

Друге місце виборов студент групи 41-К Євгеній Білий, а бронзовим призером став студент групи 31-К Олександр Бибик.

4 квітня відбулася студентська конференція «Розвиток сучасних комп’ютерних мереж», у якій взяли участь студенти груп 21-К та 31-К під керівництвом викладачів спецдисциплін Павла Гака, Людмили Хименко та Оксани Бортнік. На конференції були розглянуті: сучасні технології  комп’ютерних мереж, перспективи розвитку комп’ютерних мереж в Україні, перспективи розвитку та модернізації комп’ютерних мереж в Полтавському коледжі харчових технологій НУХТ.

 На конференції виступили студенти групи 41-К Антон Крутських, Микола Лавренко та Євген Медуха. Вони поділились своїми знаннями про сучасні комп’ютерні мережі. Також розповіли про модернізацію комп’ютерної мережі коледжу, яку вони провели в січні під час практики. На завершення конференції старшокурсники відповіли на всі запитання своїх молодих колег.

5 квітня відбулася Студентська Ліга Сміху. Програма турніру була насиченою та цікавою. Конкурсантам потрібно було пройти шлях із чотирьох  етапів: «Привітання», «Музикалка», «Домашка», «Конкурс капітанів - Алфавіт».

До складу журі  увійшли голова ради кураторів коледжу Еліна Романишина (голова журі), викладач спецдисциплін Людмила Хименко, голова студради коледжу Богдан Цись, хореограф коледжу Дарія Хан та голова циклової комісії «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж» Павло Гак.

На сцену були запрошені дві команди «Де-Факто» та «Ромашка». Учасники команд зробили все, щоб глядачі отримали позитивні емоції від заходу. В результаті запеклої боротьби перемогу отримала команда «Де-Факто».

Звання кращих акторів Студентської Ліги Сміху дісталися Павлу Чепурному з команди «Ромашка» та Анатолію Гуліці з команди «Де-Факто».

Учасники були нагороджені солодкими призами, а переможець отримав Кубок.

    СТРІЧКА НОВИН