Феєрія денс

7 березня 2017

​Багато років поспіль у Кам’янець-Подільському коледжі харчової промисловості нашого університету діє танцювальна група, але все якось не випадало нагоди презентувати себе, виокремитися в самостійну одиницю. І ось цієї весни, коли традиційно у коледжі триває декада комісії філологічних дисциплін, митці вирішили нагадати про себе. Мудрували над назвою, над іміджем – і тепер мають свій танцювальний ансамбль «Феєрія денс». Його учасникам під силу різні танці: народні, сучасні, бальні – адже доводиться виступати на різних заходах і різних майданчиках.

Святу-презентації передувало багато репетицій, й ґрунтовна рекламна підготовка – виготовлення рекламних плакатів, візитівок.

Бажаючих долучитися до мистецтва танцю було дуже багато, у залі панувала атмосфера гарних емоцій та заповзятого ритму.