Фахові зібрання

8 травня 2018

2-5 травня 2018 року завідувач кафедри туристичного та готельного бізнесу, доктор економічних наук, доцент Дарія Басюк  взяла участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасний стан та перспективи розвитку туризму», яка відбулась   у Чернівецькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ та Сучавському університеті ім. Штефана чел Маре (м. Сучава, Румунія).

На конференції обговорювалися проблеми туризму як чинника євроінтеграції України, організаційно-правові механізми функціонування підприємств туристичного бізнесу та сфери гостинності, місце і роль туризму в транскордонному співробітництві, інноваційні підходи до управління туристичними дестинаціями.

Наш фахівець виступила на пленарному засіданні конференції з доповіддю «Еногастрономічний нетворк: перспективи для туристичного бізнесу України».

Також учасники конференції  взяли участь у міжнародному симпозіумі «Оцінка внутрішньої освіти: виклики та перспективи» спільно з Університетом Касабланки (Марокко), який проходив в університеті м. Сучави, ознайомились із туристичною інфраструктурою Сучавського повіту, відвідали об’єкти сільського туризму.