Фахові секрети від «Економічної лабораторії»

4 квітня 2016

Студенти спеціальності «Управління персоналом та економіка праці» Навчально-наукового інституту економіки і управління нашого університету продовжують брати участь в унікальному за форматом і масштабом аудиторії освітньому проекті «Principles of Economics». Ейчари знову завітали до публічного мультимедійного простору FEDORIV Hub, де розмірковували над питанням «Ціни ростуть, коли держава друкує гроші. Чи не так?» разом із академічним директором Kyiv School of Economics Олесею Верченко, володаркою численних стипендій і грантів університетів США і Швейцарії, постійним експертом ділового журналу Forbes.

Досвід здобуття освіти за кордоном і активна просвітницька робота пані Олесі відчувались на кожному кроці: від динамічної подачі матеріалу, аргументованих висновків до брифінгу у невимушеній атмосфері, що «підкупало» присутніх. За дві години лекції студенти пройшли експрес-курс із макроекономіки в частині монетарної політики: дізнались про соціально-економічні наслідки інфляції та який її рівень є оптимальним; розв’язали міні-кейс із американської та вітчизняної практики, з якого встановили, що зв’язок між емісією грошей та інфляційними процесами не такий очевидний, яким його уявляють пересічні українці; розвіяли поширений міф про існування в Україні гіперінфляції.

Варто відзначити той факт, що більшість слухачів лекторію «Економічна лабораторія» – це молодь віком 18-30 років, у тому числі студенти різних столичних вишів, для яких участь в проекті – нагода отримати чергову порцію актуальної інформації від профільних фахівців і науковців європейського рівня. Для вихованців нашого університету – це ще й можливість поспілкуватись із однодумцями-однолітками, які, як і вони, розуміють, що прогресивні економічні погляди – їх професійна зброя.