«Екватор» вступу-2017

18 липня 2017

​З 18 липня на сайті www.vstup.info почала працювати система «Конкурс», із  допомогою якої можна переглянути перелік вступників, що подали заяви в певний виш на певну спеціальність, їхні конкурсні бали та пріоритетність заяв. Таким чином кожний вступник може відслідкувати свій рейтинг серед інших вступників і шанс на вступ до обраних ВНЗ.

Система відображає загальну кількість поданих заяв, ліцензійний обсяг прийому, обсяг державного замовлення, конкурс на держзамовлення та загальний конкурс. Також показаний розподіл заяв за пріоритетами та за конкурсним балом.

Інформація відфільтровується за регіоном, навчальним закладом, формою навчання, кваліфікаційним рівнем і спеціальністю (спеціалізацією, освітньою програмою).

Після закінчення прийняття заяв (їх подання через електронні кабінети триватиме до 18:00 26 липня) у системі також з’явиться інформація про зарахування.

За інформацією ДП «Інфоресурс», станом на ранок 18 липня створені  141 тис. 586 електронних кабінетів вступників. Зареєстровані 707 тис. 123 заяви вступників про допуск до участі в конкурсі, з яких в електронній формі подані 455 тис. 375 заяв.

До нашого університету станом на вечір 17 липня на основі повної загальної середньої освіти подані 1280 заяв на денну форму навчання (конкурс складає в середньому по університету 1,99 осіб на одне бюджетне місце) і 88 заяв на заочну форму (конкурс – 7,11 осіб на одне бюджетне місце).

Нагадуємо, що якщо вступник має проблеми з реєстрацією електронного кабінету або поданням заяв, йому необхідно звернутися до сервісу підтримки з питань реєстрації за номерами (044) 239-86-18, (095) 281-13-54, (067) 551-24-74, (093) 342-38-63 або надіслати повідомлення на адреси: ez@inforesurs.gov.ua та/або vstup_2017@mon.gov.ua

МОН та ДП «Інфоресурс» підготували відповіді на найпоширеніші запитання щодо реєстрації електронних кабінетів вступників і подання заяв, з якими можна ознайомитися тут.

Уся актуальна інформація щодо вступної кампанії в університеті знаходиться у вкладці «Вступнику» офіційного сайту НУХТ.