Екскурсія коледжем

19 березня 2018

Нова вступна кампанія наближається, тому у Кам’янець-Подільському коледжі харчової промисловості НУХТ всіляко намагаються рекламувати заклад і запрошують до себе потенційних вступників. Днями до коледжу завітали учні ПТО, які здобувають робітничу професію хлібопекаря і могли б продовжити навчання для здобуття фаху молодшого спеціаліста зі спеціальності «Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчових концентратів».

Уже традиційно гостям представили рекламний ролик про коледж і студентське життя, презентацію спеціальності, показали лабораторії, також вони завітали на заняття з дисципліни «Технології хлібопекарських виробів», поспілкувалися зі студентами.

Цікаво те, що класний керівник, яка привела учнів ПТО, теж навчалася у коледжі харчової промисловості.

А на згадку про зустріч кожний узяв позитивні емоції, гарні враження, рекламні матеріали. У коледжі сподіваються побачити гостей уже серед студентів чи то заочної форми навчання, чи то денної.