Ефективний спосіб

10 березня 2017

Студенти груп №№18, 18А спеціальностей «Туризм», «Туристичне обслуговування» та учні групи № 24 спеціальності «Агент з організації туризму. Адміністратор» Волинського коледжу нашого університету продовжують під час подорожей вивчати Україну.

9 березня разом із класними керівниками Катериною Осійчук та Оленою Конох вони побували в історичному Берестечку, відвідали Національний історико-меморіальний заповідник «Поле Берестецької битви», дерев’яну Михайлівську церкву, яка розташована на території музею. Деякі історики вважають, що перед битвою під Берестечком у цій церкві молився Богдан Хмельницький.

Підсумовуючи свою мандрівку, студенти визнали, що подорожі є надзвичайно ефективним способом вивчення історії рідного краю та її популяризації серед широкого загалу.