Ефективність зростає

15 листопада 2017

14 листопада 2017 року в науковому читальному залі Науково-технічної бібліотеки університету вже вдруге відбувся науково-практичний семінар, присвячений відкритому доступу до наукометричної бази даних Scopus, що дозволяє відслідкувати стан і динаміку показників затребуваності, активності та індексів впливу діяльності окремих вчених і дослідницьких організацій.

Завідувач відділу інформаційних технологій Інна Путіліна у доповіді «Scopus. Основні можливості для науковців» розглянула основні функціональні можливості системи: пошук документів у базі даних Scopus, профіль автора та його коригування в базі даних Scopus, профіль організації в базі даних Scopus, індекс Хірша, джерела, які індексуються базою даних Scopus, журнальні метрики цитування.

Співробітники Науково-технічної бібліотеки продовжують вивчати можливості роботи з цією базою даних і пропонують інформаційно-консультативну підтримку дослідникам і науковцям університету.