Дві виставки

3 квітня 2017

У Науково-технічній бібліотеці університету розпочали роботу тематичні виставки «Історія держави і права України» і «Стиль життя - здоров'я».

Право - основа держави і частина культури народу. На сучасному етапі політичного та соціально-економічного розвитку України стає актуальним підвищення рівня державно-політичної свідомості народу. Без знання історії держави і права неможливе формування сучасного державотворення.

Щорічно 7 квітня світова спільнота відзначає Всесвітній день здоров’я, приурочений до дня прийняття статуту Всесвітньої організації охорони здоров’я у 1948 році. Всесвітній день здоров’я, спрямований на звернення громадської уваги до проблем і питань, які пов’язані зі збереженням здоров’я населення.

Виставки працюють у читальному залі для студентів. Запрошуємо всіх бажаючих!