Душа народу

9 березня 2017

Є імена, що увібрали в себе душу народу, стали часткою його життя. Саме таким для українців є ім’я Тараса Григоровича Шевченка,  славетного і  величного митця, людини планетарного масштабу.

У навчально-науковому комплексі університету відбулися Шевченківські дні, насичені різноманітними цікавими заходами.

У Сумському коледжі харчової промисловості НУХТ працювала книжкова виставка-інсталяція «Багатогранність таланту Т.Г.Шевченка», відбувся виховний захід «Вінок шани Кобзарю», студенти здійснили уявну подорож до шевченківської картинної галереї «І говорило полотно…», переглянули кінострічку «Воскресіння» про життя і творчість Великого Кобзаря, відеоролик про Чарлі Сакума – японця, який грає на бандурі і виконує пісні на слова Тараса Григоровича.

Фахівці Циклової комісії філологічних дисциплін Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості НУХТ традиційно провели багато заходів: виготовлення стіннівок, конкурс мистецьких робіт, творчих робіт студентів, звичайно ж, конкурс поетичного слова.

Цьогоріч вечір, на якому юні читці вправлялись у дикції, інтонації та у вмінні декламувати твори великого Кобзаря став кульмінацією усіх цих подій. Звучало поетичне слово, студенти отримали масу задоволення і позитивних емоцій.

Прикрасою свята стали пісні у виконанні бандуристів.

На сучасному етапі розвитку  України саме Тарас Шевченко та його творчість є духовними наставниками, прикладом справжньої відданості і любові до рідної землі, рідного народу.