Дружній візит

10 травня 2017

У рамках проекту «Активна молодь на ринку праці – підвищення якості професійного та підприємницького навчання в українських навчальних закладах з використанням методів моделювання» відбувся візит до Польщі викладача відділення економіки та підприємництва Волинського коледжу НУХТ, кандидата економічних наук, доцента Нелі Кінах.

Проект співфінансований в рамках програми польської співпраці за підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польщі. Головний партнер проекту – Малопольський інститут територіального самоврядування та адміністрації (MISTiA) в Кракові. Інститут є регіональним осередком Фундації розвитку місцевої демократії з місцезнаходженням у Варшаві.

Відповідно до програми візиту українська делегація учасників проекту (представники Волинської, Львівської та Рівненської областей) відвідала ряд навчальних закладів різних професійних напрямів.

Програма була насиченою і цікавою. Важливим компонентом візиту було спілкування з колегами інших навчальних закладів та ознайомлення з їх практиками й напрацюваннями в роботі. Додому учасники зустрічі повернулися з новими ідеями, свіжими поглядами й жагою втілювати в життя інноваційні підходи у системі професійної освіти.