Досвід наукової дискусії

22 травня 2017

​Студенти Волинського коледжу НУХТ Яна Гловацька та Вадим Федорчук разом із науковим керівником, кандидатом економічних наук, доцентом, викладачем відділення економіки та підприємництва Нелею Кінах взяли участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми використання економічного потенціалу в сучасних умовах глобалізації суспільства і проведення децентралізації та їх вплив на формування стійких соціально-економічних систем: державу, регіон, підприємство, навчальний заклад», яка відбулась на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище».

У роботі конференції брали участь викладачі, учні та студенти навчальних закладів із усіх регіонів нашої держави. На секційних засіданнях вони мали змогу подискутувати, поділитися власними думками, спостереженнями і поглядами, обмінятися результатами своїх досліджень, окреслити плани подальшої роботи.

Усі доповідачі та їх наукові керівники були нагороджені сертифікатами та подяками, збагатили власний досвід, отримали масу вражень і натхнення для нових наукових звершень.