Достойний результат

5 квітня 2017

Студенти кафедри біотехнології та мікробіології Євген Марченко, Павло Голубєв і Руслана Кочерга взяли участь у підсумковій науково-практичній конференції ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з біологічних наук, що відбувся на базі Інституту біології, хімії та біоресурсів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

У ІІ турі конкурсу брали участь студенти з понад 37 вищих навчальних закладів України. Вони були розподілені на 2 секції, в кожній з яких у складі комісії були викладачі, коло наукових інтересів яких охоплювало тематику робіт конкурсантів.

За результатами ІІ туру Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з біологічних наук Руслана Кочерга увійшла до числа переможців і була нагороджена Диплом ІІІ ступеня, а Євген Харченко та Павло Голубєв отримали Диплом за активну участь.

Вітаємо наших студентів!