Доленосна зустріч

23 листопада 2015

До вибору майбутньої професії, а відтак і свого майбутнього, необхідно підходити відповідально. Зробити зважений правильний вибір молоді допомагають фахівці та студенти нашого університету. Саме тому, двічі на рік – навесні та восени – в університеті відбувається масштабний захід – День відкритих дверей, у рамках якого колективи факультетів і кафедр традиційно готують до зустрічі з майбутніми вступниками цікаві презентаційні програми.

21 листопада цьогорічних випускників шкіл і ліцеїв, студентів коледжів і технікумів та їх батьків вражали результатами наукових робіт студентів, які можна було продегустувати, факультети технологічного спрямування. Роботу складних автоматизованих систем демонстрували факультети інженерної механіки і пакувальної техніки, енергетики і енергоменеджменту, а автоматизації і комп’ютерних систем презентував діючу модель, розробленого й вдосконаленого студентами старших курсів 3D-принтера. На факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу працював традиційний шоколадний фонтанчик, демонстрували зразки сервірування святкових столів й запрошували долучитися до лабораторної роботи з прикрашання кондитерських виробів. Факультет біотехнології, технології цукру та водопідготовки знайомив із можливостями сучасної мікробіології й біотехнологій та презентував міні-музей історії цукрового виробництва. Численні навчальні, наукові, культурні і спортивні здобутки представили факультети економіки і управління підприємством та обліку, фінансів і підприємницької діяльності. У кожного знайшлася своя родзинка.

Гості університету не тільки детально познайомилися зі спеціальностями і спеціалізаціями, за якими готують висококваліфікованих фахівців, але й оглянули матеріально-технічну базу –  побували у лекційних аудиторіях, навчальних лабораторіях,  поспілкувалися з викладачами, завідувачами кафедр і деканами, отримали відповіді на свої питання від студентів старших курсів.

Завершилося знайомство з університетом зустріччю випускників та їх батьків із керівництвом університету і факультетів й фахівцями приймальної комісії. З історією та структурою університету присутніх познайомив перший проректор Володимир Яровий. Щодо умов вступу у 2016 році та новацій вступної кампанії вичерпну інформацію надав відповідальний секретар приймальної комісії Ігор Житнецький. Крім того, фахівець роз’яснив принципи пріоритетності вибору навчального закладу, які почали діяти з 2015 року, розказав про преференції, що їх отримують при вступі випускники підготовчих курсів, та анонсував роботу спеціальних центрів при приймальній комісії, спеціалісти яких допоможуть усім бажаючим вступникам правильно оформити електронні заяви на вступ. Про підготовку до здачі ЗНО та вступу до університету розповіла директор Центру доуніверситетської освіти Валентина Кудіна. Також фахівці відповіли на численні запитання гостей університету.

Тепер у вступників є вся необхідна інформація, щоб зробити по-справжньому виважений вибір і не помилися, будуючи своє майбутнє.

Фотоальбом...