До зустрічі у Києві

11 квітня 2018

​Цьогоріч 24-26 квітня вже п’ятий рік поспіль кафедра біотехнології і мікробіології НУХТ прийматиме студентів-біотехнологів із різних куточків України – учасників II-го туру Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології.

Позмагатися за звання кращого виявили бажання більше 50 студентів із 16 вищих навчальних закладів України. Викладачі кафедри на чолі з завідувачем Тетяною Пирог проводять активну організаційну роботу щодо підготовки олімпіади та зустрічі учасників. Крім виконання завдань, на них чекає насичена культурна програма, зокрема відвідування провідних фармацевтичних підприємств України – ПАТ «Київмедпрепарат» корпорації «Артеріум», ПАТ «Фармак», ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця», а також відвідування Зоологічного музею Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Спонсором заходу, як і всі попередні 5 років, виступатиме фармацевтична корпорація «Артеріум», а, отже, всі учасники матимуть можливість поспілкуватись із представниками корпорації та отримають подарунки, а переможці Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології будуть відзначені не лише дипломами, а і отримають цінні нагороди від спонсорів. Слід відмітити, що виконавчим директором ПАТ «Київмедпрепарат» корпорації «Артеріум» є Олександр Яцюк – випускник кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ, який щороку відвідує цей захід, спілкується з учасниками та нагороджує переможців.

Переглянути відеоматеріали олімпіади попередніх років можна за посиланнями: https://www.youtube.com/watch?v=Ptx-hmaqU64,

https://www.youtube.com/watch?v=AFYxDrW9vAc,

https://www.youtube.com/watch?v=s466jKKfXZY.

З нетерпінням чекаємо на учасників Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології! До зустрічі у Києві!

    СТРІЧКА НОВИН