До успішного майбуття

13 березня 2017

11 березня в Полтавському коледжі харчових технологій нашого університету відбувся День відкритих дверей. До навчального закладу завітали випускники шкіл і професійно-технічних навчальних закладів Полтави та Полтавської області, а також інших регіонів нашої країни.

Колектив коледжу гостинно зустрічав майбутніх студентів, підготувавши для них та їх батьків цікаві презентаційні програми й екскурсії по навчальних кабінетах та лабораторіях.

На початку заходу перед майбутніми абітурієнтами та їх батьками виступив директор коледжу Анатолій Палаш, який ознайомив гостей із пріоритетними напрямками розвитку навчального закладу; надав ґрунтовну інформацію щодо організації навчального процесу та умов вступу до коледжу.

Майбутнім абітурієнтам продемонстрували рекламний ролик, що знайомить зі спеціальностями, за якими  навчальний заклад здійснює підготовку фахівців для харчової та переробної галузей України; розгорнули виставку технічної творчості студентів; ознайомили з матеріально-технічною базою коледжу. Також пригощали смачними кулінарними виробами, виготовленими  студентами під керівництвом викладачів фахових дисциплін.

День пройшов змістовно. Всі присутні отримали  вичерпну інформацію та повне уявлення про коледж.

Колектив навчального закладу сподівається, що їх зусилля були недаремними і кожний, хто завітав на День відкритих дверей, зробить свій вибір і стане студентом коледжу!