До самостійної роботи – готові!

4 липня 2017

​У Полтавському коледжі харчових технологій НУХТ після проходження навчальної практики студентами групи 21-ТХ спеціальності «Виробництво харчової продукції» проводилися кваліфікаційні пробні роботи в лабораторії технології виробництва кулінарної продукції.

Пробні роботи дають можливість перевірити фахову майстерність студентів згідно з кваліфікаційними характеристиками, виявити вміння працювати самостійно та проявляти творчість у роботі, здійснювати правильний вибір у вирішенні нестандартних виробничих ситуацій.

Завдання для пробних робіт було розроблене на основі кваліфікаційних характеристик кухаря 3 розряду.

Виконання пробної кваліфікаційної роботи здійснювалось студентами у присутності комісії, до складу якої увійшли шеф-кухар кафе-бару «Мохіто», завідувач навчально-виробничої практики,  голова циклової комісії та майстер виробничого навчання.

Оцінювалися страви за критеріями: зовнішній вигляд, організація робочого місця, первинне оброблення сировини, правильність виконання технологічних прийомів і операцій під час приготування страви, органолептична оцінка  та правила відпуску страви.

Усі студенти справилися з поставленими  завданнями, продемонструвавши професійні знання та навички, показали готовність до самостійної роботи у закладах ресторанного господарства.