Дні студентської науки

17 травня 2017

​Завершила роботу Міжнародна студентська конференція «Дні студентської науки у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького». Наш університет на конференції представили студенти кафедри технології м’яса і м’ясних продуктів Тетяна Хоружна та Марія Циганкова  під керівництвом  професора кафедри Василя Пасічного.

Основні тематики, що висвітлювались на секціях, – інноваційні технології м’ясного та олійно-жирового виробництва; сучасні технології в молочній галузі та інновації у біотехнології; розробки в галузі природничих і технічних наук.

У ході конференції було розглянуте широке коло питань м’ясопереробної галузі: інноваційні технології, практичні рекомендації; використання нетрадиційної сировини і харчових добавок у технології м’ясних продуктів; оптимальне харчування для життя, здоров’я і довголіття; питання довготривалого зберігання м’ясних продуктів. Представлені презентаційні доповіді висвітлювали актуальні завдання, які стоять перед технологами м’ясної промисловості.

Проведення подібних конференцій та співпраця науковців різних технологічних університетів дає змогу найбільш ефективно вирішити проблеми в сфері якісного та здорового харчування.