Для свідомого вибору

8 листопада 2017

​З метою здійснення профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді щодо професійно-вмотивованого вибору місця майбутнього навчання викладачі та студенти Сумського коледжу харчової промисловості нашого університету 5-6 листопада 2017 року презентували навчальний заклад на VІ міжнародній виставці «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном», яка відбулася в приміщенні виставкового центру «Іллінський».

Майбутнім випускникам шкіл м. Суми та Сумської області надана інформація про навчальний заклад, матеріально-технічну та навчальну базу, роботу підготовчих курсів для вступників, спеціальності, за якими здійснюється підготовка спеціалістів. Були представлені матеріали про коледж та Національний університет харчових технологій.