Для самореалізації

31 березня 2016

Що може бути ціннішим для ейчарів-новачків у професійному плані, ніж поради з працевлаштування і самореалізації за фахом із вуст спеціаліста, який має величезний досвід підбору персоналу та управління кількома тисячами підлеглих? Саме з цією метою фахівці кафедри управління персоналом та економіки праці організували зустріч студентів Навчально-наукового інституту економіки і управління з топ-менеджером мережі медичних лабораторій «ДІЛА» Сергієм Шульгою, за плечима якого багаторічна практика роботи на управлінських посадах, у тому числі в групі компаній «Систем Кепітал Менеджмент», співробітництво із всесвітньовідомою McKinsey&Company та місце у п’ятірці рейтингу кращих фінансових директорів України 2015 року в області телекомунікацій за версією авторитетного бізнес-порталу DELO.UA.   

Гість ННІ економіки і управління розпочав виступ, зробивши наголос на ключові функції HR-менеджера, ефективна реалізація яких забезпечить успіх будь-якій компанії: формування командного духу і корпоративної культури, залучення персоналу до виконання тих чи інших завдань згідно з генеральною стратегією підприємства, розроблення дієвої системи мотивації та програм лояльності персоналу. Неабиякий інтерес у студентів-ейчарів викликали приклади використання методу нематеріальної мотивації за системою Key Performance Indicators, із допомогою якої НR-менеджери стимулюють працівників, орієнтуючись на їх ділові, особисті якості та персональну результативність.  

У ході бесіди зі студентами Сергій Шульга наводив безліч цікавих історій з власного професійного життя і розкрив алгоритм «правильної побудови кар’єри», оперуючи яким через 1,5-2 роки після закінчення ВНЗ дипломований ейчар отримує перші управлінські позиції. «Якщо ви вважаєте, що найголовнішим в цій справі є стрімкий вертикальний ріст по кар’єрних сходах, то дещо помиляєтесь», – зауважив фахівець. Щоб досягти найвищої сходинки, потрібно міцно «закріпити фундамент», тобто вибудувати потужну горизонтальну кар’єру, і ні в якому разі не зупинятись, адже динаміка сучасних бізнес-процесів вимагає від справжніх професіоналів системно нарощувати конкурентну спроможність на ринку праці.

Як представник роботодавця, що приймав на роботу сотні співробітників – менеджерів середньої та вищої ланки управління, спікер не оминув увагою питання пошуку роботи: від процесу вибору компанії і написання резюме до самопрезентації на співбесіді.

Спілкування топ-менеджера зі студентами ННІ економіки і управління відбувалось у нескінченному потоці дискусій та корисних порад. Для тих, хто не встиг або не наважився взяти участь у публічних обговореннях, Сергій Шульга залишив контакти, щоб кожний мав змогу отримати вичерпні відповіді на свої запитання. 

    СТРІЧКА НОВИН