Для найбільш умотивованих

9 липня 2018

Незважаючи на канікули, студенти-управлінці персоналом (спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність») продовжують працювати над своїм професійним апгрейдом. Днями відбувся Summer Quest від Leroy Merlin – одного з найбільших європейських DIY-ритейлерів, де працюють понад 80 тисяч співробітників у 13 країнах світу.

Організатори квесту, освітні проекти UGEN і Stud-Point, відібрали найбільш умотивованих учасників, серед яких були і наші ейчари – Тетяна Спека і Артем Мурай. Результати квестових перегонів оцінювалися за часом та оригінальністю. Команди мали знайти в торговій залі будівельного гіпермаркету на Саперно-Слобідській конкретний товар, оформити онлайн-замовлення, зробити селфі з продавцями-консультантами, створити лого у форматі Leroy Merlin і презентувати його. Команда за участю Артема «Bounjour» першою виконала всі завдання і виборола перемогу, а Тетяна з командою «Des Fleurs»отримала відзнаку за найбільш креативне лого.

Квестова частина заходу переросла у неформальне спілкування учасників із директором магазину Франсуа Галерно і HR-менеджером Leroy Merlin Надією Кудрявцевою, які розповіли про історію заснування компанії, яка через декілька років відзначатиме 100-річний ювілей, її корпоративні цінності, освітні проекти для працівників, зокрема, тренування бізнес-навичок у форматі гри LEGO, курс управлінських скілів, «Школу ремонту», запуск електронної платформи навчання, тімбілдинги, про функції та соціальні гарантії від корпоративного Комітету Солідарності, діючі технології рекрутингу та «ідеальний портрет» кандидата, можливості різних варіантів роботи для студентів.

Пані Надія озвучила глобальні плани розвитку HR-стратегії Leroy Merlin, що відповідають світовим тенденціям, тож наші управлінці персоналом вкотре переконалися, що на представників їх професії попереду чекає безліч неординарних завдань і викликів.

    СТРІЧКА НОВИН