Для харчпрому і освіти

10 липня 2017

​Наукова робота – невід’ємна частина діяльності всіх без виключення кафедр нашого університету, до якої активно залучаються і студенти. Актуальність і важливість досліджень і розробок наших учених засвідчує і всебічна підтримка їх державою.

Днями колектив кафедри інформаційних систем зареєстрував тему науково-дослідної роботи (НДР) на 2017-22 рр. в Українському інституті науково-технічної експертизи та інформації (УкрІНТЕІ).

Відкрита НДР «Дослідження та впровадження інформаційних технологій у галузях харчової промисловості та освіті» отримала державний реєстраційний номер 0117U003475. Вона триватиме протягом 5 років – із червня 2017 р. по травень 2022 р.

У рамках загальної теми сформульовані 13 завдань, які виконуються викладачами та аспірантами кафедри. Завдання охоплюють дослідження, проектування та впровадження інформаційних систем для підтримки прийняття рішень, управління виробництвом і бізнес-процесами, підтримки процесу навчання, а також радіоспорту.