Діалог культур

10 березня 2017

10 березня 2017 року у Кам’янець-Подільському коледжі харчової промисловості НУХТ відбувся конкурс-презентація культур народів світу, організований викладачами іноземної мови Наталією Кундиловською та Іриною Загоруйко.

Мета заходу – формування знань про культуру, історію, традиції, норми поведінки англомовних і німецькомовних країн, включення студентів до діалогу культур, знайомство з досягненнями цих культур, усвідомлення ролі рідної мови і культури.

У презентаціях викладачів і студентів повідомлялося про всі аспекти культури: національні традиції та звичаї народу, побутову культуру, повсякденну поведінку і невербальну мову, національні особливості мислення представників тієї чи іншої культури. Враховуючи специфіку навчального закладу, особлива увага була звернена на традиції національних кухонь, звички та культуру харчування.

Засобами Інтернету студенти мали можливість послухати носіїв мови, які розповіли про свої національні традиції, спосіб життя та пріоритети, а також знайомили з типовими нормами поведінки.

У конкурсі на краще знання культури різних країн юнаки та дівчата продемонстрували високий рівень знань, реалізували свої здібності та навички, зміцнили свій авторитет серед одногрупників, а це надало їм впевненості у власних силах і розвинуло бажання досягнути ще вищого рівня знань.