Детально про переваги

16 березня 2017

Демонструючи мультимедійну презентацію навчального закладу, Ірина Соколовська детально розповіла майбутнім абітурієнтам про усі переваги навчання в Національному університеті харчових технологій та про можливості, які відкриваються перед нашими студентами.

Під час бесіди з випускниками були розглянуті особливості навчального процесу в університеті, умови проживання студентів у гуртожитку, робота студентського самоврядування, організація дозвілля, спорту та багато іншого. На завершення зустрічі викладач роздала інформаційний матеріал та запросила відвідати університет і, зокрема, кафедру технології хлібопекарських і кондитерських виробів.