Детальне знайомство

7 грудня 2017

Асистент кафедри туристичного та готельного бізнесу Уляна Бігун відвідала Івано-Франківський коледж ресторанного сервісу і туризму НУХТ з метою проведення профорієнтаційної роботи.

Викладач ознайомила студентів зі спеціальностями підготовки бакалаврів і магістрів, особливостями навчальних програм, розповіла про бази практик студентів спеціальності «Туризм», студентське самоврядування на факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, програму подвійного диплому та перспективи майбутнього працевлаштування.

У свою чергу, студенти коледжу проявляли інтерес до особливостей навчання за спеціальністю «Туризм», у тому числі заочної форми, та умовами проживання у студмістечку для іногородніх студентів.