День Колумба

12 жовтня 2017

Старший викладач кафедри іноземних мов професійного спрямування Людмила Власенко продовжує знайомити студентів університету зі звичаями та традиціями країн, мову яких вони вивчають.

Об’єктом обговорення зі студентами групи ГС 1-6 став День Колумба, який святкується в Америці 12 жовтня. День Колумба в США є державним загальнонаціональним святом.  Студенти та викладач кафедри вирішили приєднатися до традиції.

У 1937 році президент Франклін Делано Рузвельт оголосив 12 жовтня загальнонаціональним святом. Дату відзначали аж до 1971 року, а потім Конгрес прийняв свою постанову - відзначати День Колумба кожний другий понеділок жовтня.

Розповіді про історію та традиції святкування цієї події супроводжувалися різноманітними вправами, а також відео англійською мовою, після чого студенти повинні були правильно відповісти на запитання викладача по відео (чи правдиве речення, чи ні). Атмосфера зацікавленості, позитивного настрою спонукала до зростання внутрішньої мотивації, що є рушійною силою для вивчення іноземної мови.