«День кар’єри НУХТ 2015»

4 березня 2015

22 квітня 2015 року з 10:00 до 15:00 в холі 2-го поверху головного корпусу буде проходити IIІ виставка вакансій, де відбуватиметься презентація кар’єрних можливостей від провідних роботодавців України. Різноманітні вакансії, програми стажувань та пропозиції з неповною зайнятістю – все, що необхідно знати кожному студенту та випускнику Національного університету харчових технологій.

Виставка вакансій «День кар’єри НУХТ» – це унікальний шанс зустрітись з представниками найкращих компаній, дізнатись про кадрові потреби бізнесу, поспілкуватись з HR-менеджерами, ознайомитись із критеріями відбору персоналу, подати своє резюме на відкриті вакансії та зрозуміти, якими навичками потрібно володіти, щоб отримати роботу в умовах жорстокої конкуренції на ринку праці.

Під час виставки ви зможете відвідати тренінги складання успішного резюме. Також влаштовуватимуться майстер-класи з проходження співбесіди, лекції з тайм-менеджменту та корисні презентації кар’єрних можливостей, детальні описи програм стажувань/практики в кращих компаніях країни.

Не забудьте завчасно підготувати своє резюме, зібрати рекомендації та відвідати «День кар’єри НУХТ», що пройде 22.04.2015 (вівторок) з 10:00 до 15:00 за адресою вул. Володимирська 68 (2-й поверх). Варто взяти з собою 5-10 копій резюме, щоб спробувати свої можливості в декількох компаніях. Не втрачай шанс вдало працевлаштуватися!

Попередні роки в даному заході брали участь такі компанії як Горобина, Край, Миронівський хлібопродукт (бренди «Наша Ряба», «Дружба народів», «Легко», «Ангус», «Бащинский», «Ситні», «Фуа-Гра»), Milkiland (бренди «Добряна», «Коляда», «Ostrowia», «Останкинское»), Watsons, Грона, Danone (бренди Активіа, Actimel, БіоБаланс, Галактон, Даниссимо, Живинка, Простоквашино, Растишка, Тёма та інші), Carlsberg (бренди Славутич, Львівське, Tuborg, Carlsberg, Holsten, Corona, Балтика, Арсенал, Хмільне, Somersby, Квас Тарас, Zatecky Gus та інші), Сім’я ресторанів «MAFIA», Sun In Bev (бренди Чернігівське, BUD, Stella Artois, BECK’S, Рогань, Hougarden, Leffe, Янтар, Staropramen та інші), Сушия, ГалПідшипник, Сільпо, Baltic Master Ukraine, Фрау Мюллер, Ukrainian Sugar Company, StaffBank та інші компанії.

Деталі 097-11-11-741, 044-451-6-452, vk.com/jobnuft