Давні друзі

7 грудня 2017

Тісне співробітництво з провідними вітчизняними та зарубіжними підприємствами – один із пріоритетів діяльності колективу нашого навчально-наукового комплексу. Коло партнерів-виробничників нашого вишу повсякчасно розширюється. Приємно, що одночасно відновлюються і давні дружні стосунки.

6 грудня заступник директора Навчально-наукового інституту харчових технологій НУХТ з наукової та патентно-ліцензійної роботи, професор, доктор технічних наук, лауреат  Державної премії України в галузі науки і техніки, заслужений  винахідник України Петро Шиян зустрівся з керівництвом ДП «Укрспирт».

У ході робочої зустрічі обговорювалися питання відновлення співпраці, зокрема, участь наших науковців у роботі технічної ради підприємства, залучення студентів та аспірантів НУХТ до виробничої практики на ДП «Укрспирт».

В.о. директора підприємства Юрій Лучечко зазначив: «Без сучасної науки неможливе конкурентне та рентабельне виробництво. Науково-обґрунтовані технічні рішення дозволять удосконалити технології та зекономити кошти».