Черговий етап

8 серпня 2017

​Директор департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України Олег Шаров заявив, що вже сьогодні, 8 серпня, в особистих кабінетах абітурієнтів з’явиться інформація щодо їх зарахування або не зарахування на місця державного замовлення. 

Посадовець зазначив, що вчора завершився важливий етап вступної кампанії – вишами були видані накази про зарахування на місця державного замовлення вступників, які отримали ці місця по адресних розміщеннях держзамовлення. Тепер буде проходити процес переведення на бюджет пільговиків і тих, хто знаходиться у пріоритетній ланці спеціальностей списку вступників.

Щоб мати можливість бути переведеним на місце держзамовлення, вступник повинен прийти до навчального закладу, оцінити, чи має він шанс на переведення, подати документи і укласти договір. Тому що в цьому випадку саме договір є підставою для зарахування до вищих навчальних закладів. Далі в порядку черги буде здійснюватися переведення. Для цього складаються відповідні реєстри. При цьому є одна категорія вступників, яка гарантовано, якщо потрапляє до реєстру, обов’язково і швидко переводиться. Це діти загиблих захисників України.

    СТРІЧКА НОВИН