Чергове засідання

14 квітня 2018

Кафедра ділової іноземної мови та міжнародної комунікації провела чергове засідання  Еnglish speaking club традиційно за участю спеціального гостя зі Сполучених Штатів  Stuart Snuggs та викладача Наталії Божок. Темою засідання стали квітневі свята й особливо Easter, що святкували нещодавно на теренах України та США.

На початку засідання студенти розповідали захопливі історії про святкування Великодня у їхніх родинах, зокрема, описали свої нещодавні святкові вихідні. У відповідь Stuart також поділився спогадами про особливості святкування Великодня у його сім'ї та США загалом, де прийнято збиратися за великим столом у родинному колі, пригощати шинкою з ананасами і дарувати один одному фарбовані яйця і солодощі. Крім того, студенти підготували окремі презентації про традиції розфарбовування яєць у різних регіонах Україна та США й розповіли, які візерунки наносять, та який колір частіше обирають відповідно до країни та регіонів. Засідання було продовжено цікавими завданнями й кросвордами за тематикою зустрічі.

Потім учасники засідання, поділившись на дві групи, визначали схожі риси та відмінності святкування Великодня в Україні та Штатах. Наприклад, у США символом свята є  великодній кролик Банні, який разом із президентом вітає всю країну. У багатьох містах проходять вуличні ходи в яскравих костюмах. Також в цей день підносять за традицією  кошики з фарбованими яйцями і величезною кількістю різноманітних ласощів. Кожне яйце містить питання і людина, яка отримала таке яйце, повинна обов'язково відповісти на нього. На відміну від українців, американці не печуть паски на свято, на столі у них зазвичай шинка, картопля, зелена квасоля, броколі, а для дітей багато шоколаду і цукерок.

Засідання відбулось у цікавій, приємній атмосфері та сприяло розвитку крос-культурної обізнаності студентів й покращенню їх іншомовної комунікації.

    СТРІЧКА НОВИН