Через правову освіту – до правової держави

21 грудня 2016

У Вінницькому коледжі нашого університету відбувся тиждень правових знань, основою якого стали заходи, що сприяють підвищенню рівня правової освіти та правового виховання студентів: брейн-ринг, конкурс презентацій, зустріч із працівником правоохоронних органів тощо.

Цікавими та пізнавальними для усіх учасників навчально-виховного  процесу були радіогазета «Права людини: історія виникнення», що звучала на перервах і консультативний куточок «Юридичний вісник», розміщений у фойє ІІ корпусу.

Протягом тижня у всіх групах відбулися години спілкування на правову тематику.

Під час конкурсу презентацій «Право і закон», студенти других курсів розглянули актуальні питання правової допомоги. Найактивніші знавці були відзначені сувенірами.

Особливу зацікавленість у першокурсників викликала зустріч із старшим інспектором Вінницького відділу поліції  ГУНП м. Вінниці Сергієм Менюком, який провів змістовну лекцію-бесіду з питань правового виховання та розповів про адміністративну, кримінальну відповідальність неповнолітніх.

Логічним завершенням тижня став правовий брейн-ринг «На терезах Феміди». У ході змагань учасники показали доволі високий рівень знань у галузі права.

Тиждень правових знань відбувся змістовно, пізнавально та динамічно.

Молодь не просто з користю провела час, а й усвідомила, що важливими умовами існування демократичного суспільства є правова освіченість громадян і повага до закону.