Челендж спікерів

12 березня 2018

Студенти-управлінці персоналом продовжують розвивати скіли підприємництва в клубі української промоції «StartUP Club». Цього разу у вільному просторі Creative Quarter на них чекав челендж спікерів, які розповідали про тренди бізнесу та персональні stories.

Засновниця бренду дитячого одягу Kids House та випускниця школи дизайну Андре Тана Вікторія Омельчук поділилася кейсом започаткування власної справи у фешн-ритейлі, тестування продукту в соцмережах, досвідом із організації виробництва, клієнтського сервісу та підбору персоналу.

Із фахівцем з Інтернет-бізнесу Богданом Сидоренком наші студенти-управлінці розібрали всі тонкощі роботи із безкоштовними сервісами, що дозволяють моніторити тізерні мережі, позиції сайтів конкурентів, порівнювати трафіки, пошукові запити, здійснювати іншу аналітику Інтернет-активності компаній і трендвотчинг; дізналися про технології онлайн-продажів на Amazon (від створення бренду/закупівлі товару до його просування і взаємодії з клієнтами), ведення бізнесу по франшизі та механізм залучення інвестицій стартаперами на краудфандингових платформах по типу Kickstarter.

DJ та співачка Ксюша Космос відверто зізналася, що не всі її творчі проекти були успішними, проте продовжує експериментувати: наразі, створюючи епатажні картини та просуваючи їх онлайн.

Керівник агенції Fresh Family Дмитро Хоменок на прикладі декількох міжнародних проектів, керівником яких він є, описав присутнім покроковий алгоритм налагодження бізнес-комунікації між замовниками та цільовою аудиторією, навіть якщо між ними тисячі кілометрів.

Під фінал події управлінці персоналом отримали лайфхаки з корпоративного управління та формування лояльної команди від власника будівельного бізнесу, президента групи компаній «СБК» Ігоря Далічука.

Системність у навчанні – запорука професійності. Керуючись цим принципом, відвідування StartUP Club нашими ейчарами стало традицією і корисним доповненням до курсу підприємництва, що вони вивчають. Колектив кафедри управління персоналом та економіки праці НУХТ щиро вдячний Фундації креативних індустрій та її партнерам за активний розвиток ком’юніті молодих підприємців-початківців.

    СТРІЧКА НОВИН