Час приймати рішення

8 вересня 2017

​7 вересня 2017 року Торгово-промислова палата України спільно з Українським союзом промисловців і підприємців та Радою підприємців при Кабінеті міністрів України, за підтримки Ділового порталу HUBS, провели засідання круглого столу «Реформування спиртової галузі в Україні: час приймати рішення».

На порядку денному розглядалася ситуація, що склалася у спиртовій галузі, обговорювалися шляхи досягнення конструктивних, консенсусних рішень в інтересах проведення  ефективних перетворень у цій сфері та виконання зобов’язань перед МВФ.

До участі у заході були запрошені Перший віце-прем’єр-міністр України – міністр економічного розвитку і торгівлі України, перший заступник міністра аграрної політики та продовольства, народні депутати, заступник голови Фонду держмайна, представники підприємств спиртової промисловості та лікеро-горілчаної галузі, міжнародних фінансових організацій, ЗМІ, провідні вітчизняні та міжнародні експерти, науковці та студенти Навчально-наукового інституту харчових технологій нашого університету.

У роботі круглого столу взяли участь заступник директора Навчально-наукового інституту харчових технологій з наукової та патентно-ліцензійної роботи Петро Шиян і завідувач кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства Анатолій Куц. Наші фахівці передали організаторам інформацію про розроблені в НУХТ інноваційні технології, впровадження яких покращить привабливість підприємств спиртової галузі при їх приватизації.