Час пізнання

3 березня 2017

З  27 лютого  по  3 березня 2017 року в Полтавському коледжі харчових технологій нашого університету відбувся тиждень фахової комісії спецдисциплін зі спеціальності «Експлуатація та ремонт обладнання харчових виробництв».

Тиждень розпочався із зустрічі-бесіди студентів електромеханічного відділення з представником Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмилою Василенко. Тема бесіди – «Профілактика ВІЛ/СНІДу серед молоді». Бесіда була цікавою та жвавою.

Наступного дня відбулася конференція «Перспективи розвитку машинобудування», яку підготувала та провела разом зі студентами групи 21-М викладач спецдисциплін Ольга Сіверченко.

Обдарована студентська молодь зібралася 1 березня 2017 року в актовій залі коледжу, де відбувся брейн-ринг між командами студентів-механіків, холодильщиків і комп’ютерників.  Студенти продемонстрували обізнаність у культурному просторі епохи, в питаннях екології та спорту. В паузах між виконанням завдань глядачі могли насолодитися номерами художньої самодіяльності

Також у рамках тижня відбулася зустріч студентів електромеханічного відділення з провідним спеціалістом Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Юлією Бабирь. Під час зустрічі були розглянуті питання правової та адміністративної відповідальності громадян України.

Тиждень фахової комісії завершився конкурсом «Кращий слюсар», у якому переміг Сергій Мисовець  (група 31-М).