Час підсумку

21 квітня 2017

Наприкінці навчального року прийнято підводити підсумки роботи органів студентського самоврядування та визначатися з планами на майбутнє. Крім того, багато студентських активістів завершує навчання в університеті, тож виникає необхідність їх переобрання. Протягом останніх тижнів звітні студентські конференції відбулися на факультетах та в навчально-наукових інститутах, а 21 квітня настав час звітувати студентському самоврядуванню університету.

Розпочала конференцію голова студради університету Наталія Ярош, яка повідомила, що зареєструвалося 64% від загальної кількості делегатів, тож необхідний кворум є і конференцію можна вважати легітимною й розпочинати її роботу.

Далі слово взяв директор Студентського центру патріотичного виховання та культурного розвитку Володимир Дикий, який привітав делегатів, побажав успішної роботи та вручив відзнаки й пам’ятні дарунки активістам студентської ради університету – голові студради та головам секторів. У свою чергу голова студентської ради Наталія Ярош вручила подяки головам студрад інститутів і факультетів.

Після урочистостей відкритим голосування мандатами делегати затвердили порядок денний: обрання лічильної комісії, обрання головуючого конференції, обрання секретаря конференції, внесення змін до положення про студентське самоврядування у НУХТ, затвердження складу студентської виборчої комісії, затвердження складу контрольно-ревізійної комісії, затвердження делегатів на збори трудового колективу університету, звіт голови студентської ради університету Наталії Ярош та поточні питання.

Головуючою конференції переважною більшістю голосів обрали Наталію Ярош, секретарем – секретаря студентської ради університету Анну Бондаренко. Склади лічильної комісії, студентської виборчої комісії, контрольно-ревізійної комісії та кандидатури делегатів на збори трудового колективу університету затвердили списками.

Наприкінці заслухали звіт голови студради Наталії Ярош, яка відзвітувала про діяльність усіх секторів протягом навчального року. Робота студради була визнана задовільною, а звіт затверджений.

На цьому порядок денний був вичерпаний і конференція завершила свою роботу.

Зважаючи на те, що незабаром мають відбутися вибори голів студентського самоврядування факультетів, інститутів і університету, нагадуємо, що усі висунуті кандидати, а також усі самовисуванці мають подати заяви до виборчої комісії у термін з 21 квітня по 15 травня. З приводу реєстрації кандидатам необхідно звертатися до голови комісії, студентки факультету автоматизації і комп’ютерних систем Юлії Галайди (контакти: 063-46-78-258).