Час підсумків і планів

10 квітня 2017

7 квітня 2017 року відбулася звітна конференція студентської ради Навчально-наукового інституту харчових технологій (ННІХТ) за результатами роботи 2016-2017 навчального року.

Конференцію розпочала голова студентської ради університету Наталія Ярош, яка повідомила, що загальна кількість делегатів становить  178 осіб, і це дає можливість розпочати конференцію.

На конференції були присутні представники адміністрації інституту – директор Оксана Кочубей-Литвиненко, заступники директора з навчальної роботи Наталія Пушанко та Інна Карпович, відповідальна за роботу зі студентами Ольга Чернюшок.

Відкритим голосуванням учасники зборів  обрали лічильну комісію у складі: Ольги Баглай, Євгена Амаріци, Максима Закржевського, Юлії Солонухи та Маргарити Олійник.

Головою конференції обрали Анастасію Максюк, секретарем – Марію Гаркавенко.

Відкритим голосуванням затвердили порядок денний, який містив питання: звіт голови студентської ради інституту;  звіт голів студентської ради гуртожитків №2 та №5 за 2016-2017 навчальний рік, затвердження кандидатур на посади голів студентської ради ННІХТ і гуртожитків №2 та №5 на 2017-2018 навчальний рік.

Звіти представили: Олександр Висоцький, Олексій Марченко, Людмила Поліщук і  Маргарита Артюх (голови  студрад 4 факультетів, шляхом об’єднання яких був утворений ННІХТ).

Звіт голови студентської ради гуртожитку №2 представив Андрій Захарюта, гуртожитку №5 – Андрій Загребельний.

Відкритим голосуванням учасники зборів затвердили представлені звіти.

Делегатами були запропоновані та затверджені кандидатури на посади – голови студентської ради ННІХТ  - Олександра Висоцького, студентської ради гуртожитку №2 – Андрія Захарюти та гуртожитку №5 – Володимира Шуліки.

Після  завершення офіційної частини конференції, директор Навчально-наукового інституту харчових технологій Оксана Кочубей-Литвиненко подякувала за активну роботу та вручила подяки, пам’ятні статуетки і грамоти активу студентської ради інституту 2016-2017 навчального року.