Бути в курсі новацій

30 березня 2017

30 березня викладач кафедри іноземних мов професійного спрямування Ольга Ковальчук взяла участь у VIII методичній конференції Cambridge Day 2017.

Організаторами конференції виступили видавництво Кембриджського університету, Екзаменаційний департамент Кембриджського університету та офіційний представник видавництва Кембриджського університету, компанія «Лінгвіст» за співпраці з Київським національним торговельно-економічним університетом.

Із доповідями виступили методист, авторка підручників видавництва Кембриджського університету Ольга Мадилус (Olga Madylus) та фахівець із підготовки до здачі міжнародних іспитів Пол Коутс (Pail Coats). Теми доповідей стосувалися широкого кола питань із методики навчання англійської мови у вищих навчальних закладах, зокрема формування лінгвосоціокультурної та навчально-стратегічної компететностей.

Учасники конференції також мали нагоду переглянути виставку навчальних матеріалів від компанії «Лінгвіст», поспілкуватися з представниками екзаменаційних центрів Cambridge English, а після завершення конференції – отримали сертифікати.